Workshop Light Pollution 2021 – pozvánka

Ministerstva životního prostředí České republiky vás s potěšením zve na nadcházející Webinář Světelné znečištění 2021, který se bude konat on-line, v pátek 14. května 2021 od 10:00 do 12:00 hodin jako partnerská akce EU Green Week 2021 – Zero Pollution. Webinář bude v anglickém jazyce.

Program webináře ZDE.

Světelné znečištění je dalším zdrojem znečištění s nepříznivými dopady na živé organismy včetně lidí. Tohoto problému si všímá stále více lidí, je častěji diskutován a naší ambicí je podporovat debatu. Cílem webináře je proto představit dopady světelného znečištění a opatření, která lze přijmout, stejně tak, jako představit zajímavé projekty EU.
Tento webinář je již druhým on-line setkáním zaměřeným na světelné znečištění organizovaným Ministerstvem životního prostředí České republiky. První webinář se konal 14. května minulého roku v rámci českého předsednictví ve Visegrádské čtyřce (V4) a zúčastnilo se ho 45 zástupců evropských zemí, aby si vyměnily své zkušenosti v přístupu ke světelnému znečištění.

Věříme, že téma světelného znečištění je velmi zajímavé, a v květnu 2021 budeme mít příležitost vás přivítat na webináři. Odkaz na EU GW21.

Odkaz na připojení ke konferenci 14. 5. 2021 10–12 h:
Platformou pro videokonference bude společnost Cisco Webex Teams. Místnost konference je pojmenována Workshop Light Pollution 2021.

Aplikace vás požádá o vaše jméno a e-mailovou adresu – pouze pro tuto konferenci. Vyberte prosím kombinaci zkratky státu a příjmení (Například: CZ, Malsová). Další možností připojení je Microsoft Skype pro firmy; sip: 1375283817@mzp.webex.com

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
Posted in Akce.