Níže naleznete seznam organizací, se kterými spolupracujeme, či které nás nějakým způsobem podporují.

 

Česká astronomická společnost

Česká astronomická společnost

Česká astronomická společnost (ČAS), zejména její Sekce pro tmavou oblohu, je jedním z nejaktivnějších subjektů na poli popularizace světelného znečištění. ČAS je jedním ze zakládajících subjektů Beskydské oblasti tmavé oblohy a spolupracuje při akcích v ostatních oblastech tmavé oblohy.

www.astro.cz

 

Astronomický ústav Akademie věd ČR, v. v. i.

Astronomický ústav AV ČRAstronomický ústav (AsÚ) je vedoucí organizací České republiky v oblasti profesionální astronomie a astrofyziky s pracovištěm v Praze-Spořilově a Ondřejově. AsÚ je spoluzakladatelem Jizerské oblasti tmavé oblohy

www.asu.cas.cz

Acta non verba o. p. s.

Acta non verba o. p. sActa non verba (lépe známá jako Kverulant.org) se zabývá upozorňováním na problémy a řešením kauz, které mají negativní dopady na veřejný život. Dlouhodobě spolupracujeme zejména na kampani pro odstranění nebezpečných a rušivých billboardů od silnic.

www.kverulant.org

Think Big

Think BigProgram Think Big pro podporu mladých lidí od Nadace Telefónica a Nadace rozvoje občanské společnosti podpořil naše projekty Výzkum a popularizace světelného znečištění I-IV a Zachraňme TMU! v letech 2011 až 2014.

www.o2thinkbig.cz

NP Podyjí

NP PodyjíNárodní park Podyjí vznikl v roce 1991, na rakouské straně na něj navazuje Národní park Thayatal. NP se rozdkládá podél řeky Dyje, které protéká dlouhým hlubokým údolím. Díky absenci větších měst v okolí NP je nad Podyjím celkem zachovalá noční obloha. NP Podyjí se spolupodílí na vzniku Podyjské oblasti tmavé oblohy.

www.nppodyji.czSdílet tento článek

  • Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Tumblr
  • Pinterest